Other

Jsem zpátky!

3. května 2015 v 23:34 | Bětuš
http://www.thesaturdays.co.uk/images/static/entries/what-about-us-ft-sean-paul.gif
Zdravím,

Konečně se mi opět vrátil notebook z reklamace, která byla v pořadí již třetí a snad to bude v pořádku. Všem bych Vám ráda poděkovala, že jste měli strpení a i pochopení ohledně situace, kterou jsem měla.

Za tu dobu, co jsem tady nebyla se toho asi v mém životě odehrálo hodně a o některé zážitky se s Vámi podělím. První věc, která hlavně mě ovlivnila je to, že jsem skončila s Vysokou školou, jelikož jsem neměla dostatečný počet kreditů pro postup do dalšího semestru a upřímně s některýma profesorama to bylo hodně těžké a bez hádky se to kolikrát neobešlo. Takže tímto pro mě skončila kapitola vzdělání a snažím si najít práci, i když už 4 měsíce se mi to nedaří a to jsem rozeslala více jak 50 životopisů všude možně, což doma vedlo k ne jedné hádce a hnusných slov.

Další věc co se mi stala je to, že mi kamarád nabídl spolupracovat s ním na jeho knize a udělat mu veškeré ilustrace a i titulní stranu což bylo odloženo kvůli té reklamaci, ale tak snad teď už bude noťas v pohodě, a tak se budu snad už moct vrhnout na ilustrace, i když to bude velké sousto :D

Chtěla jsem se s Vámi podělit o dost informací, ale tak nějak jsem všechny zapomněla, takže pokud si vzpomenu, tak je připíšu :D Jak jste se měli Vy za dobu mé nepřítomnosti? Jak se Vám změnil život?

HIATUS

23. března 2015 v 0:11 | Emma
Určitě jste si všimli, že toho tady moc v poslední době nepřibylo. Důvodů to má hned několik... První jsem Vám tu již psala předtím, protože se toho v mém životě odehrálo opravdu dost. Další důvod je ten, že nejsou žádné novinky a ještě ke všemu mám problém s internetem, ale to by nebylo tak hrozné jako to, že již POTŘETÍ půjde můj notebook na reklamaci a předtím to trvalo dva měsíce než to vyřídili, takže se obávám, že se to bude znovu opakovat a opět tu tak měsíc nebudu moc být. Pokusím se sem tam něco přidat, ale asi bych s tím tolik nepočítala. Což mě přivádí i k tomu, že nebudu asi moc obíhat Affs, protože nebudu mít moc příležitosti jak.
Snad se na mě nebudete zlobit a pochopíte to...jakmile budu zase moct o sobě dát vědět, tak se ozvu, nebojte ! :)

First Sean Paul Fan Club

12. prosince 2014 v 1:30 | Emma
Jsi fanouškem talentovaného a nadaného jamaského zpěváka Seana Paula? Máš ho rád/a a chceš přispět k podvědomí o tomto talentu a této stránce? Neváhej a přidej se k nám do Fanouškovského klubu Seana, který je vůbec první český oficiální klub.

• Jméno/Přezdívka
• Blog/Web (Pokud máte)
• Co na Seanovi obdivuješ?
• Nejoblíbenější písnička?
• Stát
To vše stačí vyplnit do komentáře k tomuto článku a vyčkat na zapsání do seznamu.

001. Ela | web | She Doesn't Mind | ČR
002. Steeeva| web | Press It Up | SK

Omluva za dlouhou neaktivitu | Objasnění

17. listopadu 2014 v 0:48 | Emma
Zdravím,

Předem bych se Vám chtěla v tomto článku omluvit, že má poslední aktivita na blogu byla 25. září, ale v mém životě se stalo mnoho bláznivých věcí, které mě držely od blogu.

V prvé řadě jsem měla tedy notebook dvakrát po sobě na reklamaci, jelikož první reklamace nebyla provedena dobře a místo disku mi vyměnili pouze chlazení, které dělalo problémy i nadále, takže byla nutná další reklamace, která trvala 14 dní.
Jako další věc byla ta, že jsem měla spoustu rodinných oslav, které měly dopad na mou neschopnost neprasknout z jídla :-D (ale to znají asi všichni u oslav, jídlo je prostě lákavé)
Někteří z Vás možná ví, že jsem větší příznivec bristkého seriálu Doctor Who a mým snem bylo vlastnit sonický šroubovák desátého či jedenáctého doktora, to i přes to, že nejoblíbenější Doctor je pro mě rozhodně David Tennant v podobě Desátého Doctora a poté Tom Baker jako čtvrtý Doctor či Jonh Hurt jako War Doctor, kterého jsme si tedy moc neužili, což je podle mě velká škoda, ale co se dá dělat :(
více v celém článku

Site Updates II.

25. července 2014 v 12:27 | Emma

Pěkný den přeji,

Sedmého července jsem Vám psala zprávu o tom, že se můj noťas musí odvést na reklamaci a nevím jak dlouho to potrvá, což znamenalo, že aktivita na tomto blogu byla nulová a to samé se týkalo i aktivity ohledně obíhání Affiliates, což mě opravdu mrzí, ale nešlo to.

Předevčírem jsem dostala zprávu o tom, že si mohu již přijet pro notebook, který je opravený, ale po tom, co jsem jej dovezla domů jsem zjístila, že odvedli pouze poloviční práci a notebook musel včera opět na reklamaci, což opět znamená, že nevím kdy se mi vrátí do mých rukou.

Takže s lítostí musím znovu uvést, že aktivita jak na blogu, tak i obíhání Affiliates bude opět nízká možná nulová do doby než budu mít opět notebook doma, ale jakmile se mi vrátí, tak se Vám budu věnovat jako dříve, snad se nezlobíte a pochopíte to :)

Děkuji za pochopení

Emma

Site Updates

7. července 2014 v 2:28 | Emma

Hezký den přeji,

chtěla bych Vám oznámit, že je možné, že se na této stránce objeví snížená aktivita článků a rovněž i AFFILIATES, jelikož můj osobní notebook musel jít na nucenou reklamaci kvůli neustálého přehřívání a přetěžování a je možné, že bez něj budu třeba i měsíc :( Sice mi přítel vnutil svůj notebook a na internet a QIP je to dobré, ale přeci jenom zde grafiky jen tak nepřibudou a s tím rovněž rozpracované menu, kde se měly upravit ještě ikony právě AFFS.

Snad tedy sníženou aktivitu jak v obíhání, tak v novinkách pochopíte, ale nebojte, jakmile to půjde tak vše napravím a budu se opět věnovat stránce jak jenom to půjde.

Děkuji za pochopení

Emma

First 1 000 visitors!

29. dubna 2014 v 1:52 | Emma
Je to neuvěřitelné! Sice pro Vás to možná není až taková bombastická zpráva jako pro mě, ale po necelých 6 měsících od založení této stránky mohu slavit úspěch, že zde návštěvnost poprvé dosáhla dohromady přesáhla 1 000 návštěvníků :)

Jsem za to moc vděčná a stálým návštěvníkům moc děkuji a taktéž všem ostatním, kteří tuto stránku navšívili :) Je úžasné vidět, že i přes to, že Seana opravdu moc lidí nezná, tak i tak sem někdo příjde a v lepší případě napíše i komentář :)

Snad se nám společně podaří další pěkná čísla a povědomí o něm i stránce se více rozšíří a má snaha bude takto odměněna .

Ještě jednou Vám moc děkuji všem
TOPlist

Merry Christmas with Sean-Paul

23. prosince 2013 v 14:39 | Emma
Vánoce se blíží a já se rozhodla popřát všechno nejlepší a hlavně mnoho pohody ve Vánočním čase a to hlavně svým návštěvníkům a mým spřáteleným blogům.

Všem Vám děkuji za Vaší spolupráci při vývoji této stránky a i nadále se budu snažit, aby se Vám zde líbilo a opět jste se vrátili :)

Zároveň bych se chtěla omluvit, že jsem moc nepřidávala, ale i mě zastihlo zápočtové období a tak jsem se věnovala převážně škole, ale slibuji, že se pokusím vše dohnat :)

Přeji Vám co nejkrásnější prožití Vánoc a Nového roku. Žádné rozruchy a jen ten nejkrásnější čas :)

Please vote for Bee

20. listopadu 2013 v 15:48 | Emma

Ještě bych Vás chtěla o něco požádat :)

Vím, že to sem moc nepatří, ale byla bych ráda, kdyby jste mohli pomoci Bee vyhrát v této soutěži, tím, že pro ni budete hlasovat :)

Moc by ji to pomohlo a udělalo radost ...

Děkuji
 
 

Reklama