News

Love Song To The Earth | video

11. září 2015 v 7:49 | Emma
V předchozím článku jsem Vám psala o co přesně jde, ale pokud někoho zajimá více informací může se podívat na lovesongtotheearth.org a dozvědět se více či případně pomoci v propagaci :)

Mě osobně se tento nápad moc líbí a je od nich pěkné, že se takhle snaží pomoci skrz to, co mají rádi a jde jim :) Písnička se mi líbila hned po prvním poslechu a navíc tam Sean nemá jenom jeden štěk jak se říká ( a bohužel jak to tak u propagačních písní bývá většinou... ) :)

I'm BACK!

23. srpna 2015 v 16:59 | Emma

Zdravím,
jsem tak ráda, že Vám mohu oznámit svůj návrat na blog. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale poslední doba byla hodně šílená, jak byl brácha v nemocnici, tak rodiče byli na dovolené, takže všechno bylo na mě a kolikrát to bylo dost těžké všechno zvládat, ale nakonec to dobře dopadlo. Bráchu hned brali na operaci a už se cítí o něco lépe. Výsledky jsou týden co týden lepší, i když se objevily trochu komplikace, protože mu špatně srůstá kůže, takže s tím musíme často jezdit do nemocnice na ošetření. Ale už nastávají lepší časy a je už více samostatnější. Stále mám sice smůlu si nějakou práci najít, protože mě už tolikrát odmítli a díky toho je to doma horší, ale i tak jsem si řekla, že je na čase se sem vrátit a zjístit jak jste se za celou tu dobu měli :) A navíc musím uznat, že jste mi všichni moc chyběli a hned jak to půjde, tak se podívám na Vaše blogy a napíšu tam co nejvíce komentářů dovedu. Snad se mi povede dohnat všechny své resty na webu, protože jako kdyby toho bylo málo, tak jsem měla zavirovaný noťas, takže jsem musela vše přeinstalovat a stále se snažím dát noťas dohromady (veškeré záložky co jsem měla atd).
A jak jste se za tu dobu měli Vy? Stalo se u Vás něco životně důležitého a tak? :)

Bad News

13. července 2015 v 11:07 | Emma
Ahoj,

Bohužel musím opět napsat, že na stránce a i obíhání Affiliates budu mít velmi sníženou aktivitu pro tento celý týden (prozatím odhad), ale můj brácha je bohužel v nemocnici, rodiče na dovolené a celý byt plus starání o psa je na mě. Navíc chci tady být pro bráchu co nejvíce a pomáhat mu, takže snad to pochopíte a nezlobíte se, jakmile budu mít chvilku čas, tak se pokusím něco přidat a nebo alespoň napsat nějaké komentáře na Vaše blogy :)

Na druhou stranu se snažím přichystat celkové předělání blogu a jako první krok pro mě kromě vytváření designu je i novinka v podobě oficiální galerie fotek Seana pro tuto stránku, kde jsem už sem tam něco nahrála, co šlo :) ( http://sean-paul.sosugary.org/ )

S pozdravem

Emma

Take it Low video

13. července 2015 v 10:53 | Emma
Konečně byl uveřejněn nový videoklip, o kterém v poslední době Sean velmi často psal na svůj instagram, že se máme na co těšit a tak, a tohle je výsledek :)

Hypocrite | new single

13. června 2015 v 19:27 | Emma
Objevil se nový cover další písničky, tentokrát s názvem "HYPOCRITE", které je možné si stáhnout přes iTunes či jej zakoupit. Mě se podařilo konečně najít nějakou verzi na YouTube :)

Living The Dream

24. května 2015 v 15:56 | Emma
A ještě jedna novinka, kterou dneska přidám, Sean se vrátil opět k nahrávání a díky toho vznikl zcela nový singl Living The Dream :)

Bailando opět útočí

25. února 2015 v 14:07 | Emma
Po dlouhé době jsem zašla na YouTube, abych se podívala jak si daří Bailando s počtem shlédnutí a jsem příjemně překvapená. Jedná se o 103 936 034 shlédnutí, 421 154 liků a 22 397 disliků. Myslím, že jde o velký úspěch a navíc ve více jak 35 zemích tento singl láme obrovské rekordy v prodejnosti a poslechu :)

Dále jsem se chtěla ještě omluvit, že tady toho moc kromě úprav Affs nezveřejnilo, ale Sean měl nějakou dobu volno a nebo jeho sociální sítě vypadaly stylem, že byl vyfocená fotka z pohledu letadla v jaké zemi se právě nachází :( Ale již se nějaké novinky objevily, tak jsem je ihned přidala :)

Goodbye mohawk

27. ledna 2015 v 12:51 | Emma
Jak to již bylo i monulý rok, tak i tento Sean opět změnil svůj účes a to tentokrát na styl jeho prvního alba Stage One. Příjde mi to jako škoda, protože mohawk mu moc slušel :(

Hold on | Lyric video

1. ledna 2015 v 23:54 | Emma
Na internetu se nedávno objevil tento singl jako lyric video a objevují se další spekulace o tom, že Hold On by mohl být další singl, který se možná dočká videa :) jsem na to zvědavá zda to je pravda nebo ne, ale mohla by být. Tuto píseň mám moc ráda :)

Pitbull - Ah Leke ft. Sean Paul

11. prosince 2014 v 2:21 | Emma

Bailando breaks music charts!

25. září 2014 v 21:02 | Emma
Spoluprácí Seana Paula a Enriqueho Iglesiase vzniklo něco úchvatného - singl jménem " BAILANDO ", který od svého prvotního vydání dosahuje první příčku v moho hitparádách. Například nějakou dobu již drží hlavní příčku v hitparádě na iTunes v 100 nejlepších latinských písní. Toto se děje ne jenom v Americe, ale již dostáhla i Evropu již v 35 zemích. Těchto výsledků píseň dosáhla za pouhých 14 dní od vydání!

Sean Paul and Wisin - Baby Danger

25. července 2014 v 11:57 | Emma
A ještě jedna zbrusunová novinka, objevila se další spolupráce, ale tentokrát s Wisinem, kterého můžete třeba znát díky spolupráce s Jennifer Loper v singlu Follow The Leader.

Song jsem si zajisté poslechla a docela se mi líbí, podle mě půjde o letní hit, který bude mít úspěch ( pokud ne u nás, tak jinde zajisté ano ) :) jaký je Váš názor na tento singl?

Sean Paul and FUSE ODG - Dangerous Love

25. července 2014 v 11:51 | Emma
Přidávám další novinku a tentokrát se jedná o nový videoklip k spolupráci Fuse a Seana k jejich singlu Dangerous Love :) písnička i videoklip jsou podle mě docela povedené :)

Meet & Greet Winners Of SP VIP Xperience Competition

25. července 2014 v 11:33 | Emma

Zde můžete vidět pár fotek z vyhlášení soutěže "Xperience with Sean Paul", která probíhala přes sociální sítě.

I like

30. června 2014 v 15:54 | Emma
Objevila se nová píseň Seana Paula, která se jmenuje I like, už po prvním poslechu mi přišla taková pohodová a docela se mi i líbí, jaký je Váš nýzor? :)

Bailanda behind the scenes | photo

23. června 2014 v 21:33 | Emma
A nějak podobně to vypadalo, když se nikdo nedíval a hlavně se nenatáčelo :-D

Bailanda music video with Sean Paul!

15. června 2014 v 2:33 | Emma
Konečně se objevilo oficiální video pro Anglickou verzi videa, kde najdeme i SEANA! A musím říct, že jsem spokojená :)

Sean Paul VIP Xperiences win and meet Sean Paul!

4. června 2014 v 3:05 | Emma

Jedinečnou možnost mají všichni fanoušci, kteří se chystají na Reggae Sumfest na Jamajce, kde mohou díky Sean Paul VIP Xperiences získat tu možnost se setkat se Sean, vyfotit se a zajisté se s ním prohodit pár vět.

První zpráva by měla být uveřejněna příští úterý :)

Tato zpráva je potvrzena přímo z Instagramu zpěváka...

Farruko Ft. Sean Paul - Passion Whine

29. května 2014 v 12:22 | Emma
Omlouvám se za spoždění s tímto videoklipem, ale když jsem se dívala včera, tak nikde nebylo a teprve dnes se objevilo všude na stránkách :(

Taktéž bych se chtěla omluvit za to, že jsem moc nepřidávala, ale opět je to období, kdy je málo času a hlavně nejsou novinky ohledně Seana (ale nebojte, opět se objeví - čekám že za pár dnů - hromada dalších věcí, novinek a tak, takže bude co přidávat :D)

A můj názor na videoklip? Hrůza! Čekala jsem, že to bude něco více než vnadné ženy svíjící se před Seanem a Farrukem či neustále záběry lodě. Dost mě to zklamalo a tohle rozhodně nebude singl, který budu poslouchat. Nevím proč, ale příjde mi, že Farruko má moc upravený hlas, takže proto se mi to moc nelíbí :(

Major Lazer - Come On To Me feat. Sean Paul

23. května 2014 v 14:10 | Emma
Již dnes v ranních hodinách se na Youtube objevilo video k singlu "Come On To Me", na kterém spolupracoval Sean s Major Lazer.

Osobně mě video překvapilo, protože něco takového jsem si nepředstavovala :-D čekala jsem, že se bude odehrávat někde na pláži či tak něco :-D

Full Frequency Tour | Reggae SumFest

20. května 2014 v 12:53 | Emma
Menší upoutávka v podání Seana na jeho Full Frequency Tour 2014.

Farruko Ft. Sean Paul - Passion Wine

20. května 2014 v 12:49 | Emma
Již za týden se objeví nový videoklip, který vznikal za spolupráce Farruka a Seana Paula :)

Sean for Bring Back Our Girls!

15. května 2014 v 16:00 | Emma
Sean opět dokazuje, že situace, která se děje ve světě nejde mimo něj. Nedávno se objevily tyto dvě fotky, kde můžeme vidět vzkaz " BRING BACK OUR GIRLS !! ", co se vlastně týká situace, která se stala 15. dubna 2014, kdy bylo uneseno 230 dívek z Chibok Government Secondary School v Nigerii. Všech 230 dívek se stále pohřešují :(

Pokud se o tomto incidentu chcete dozvědět více navštivte FB stránku.

Bailanda music video

5. května 2014 v 13:47 | Emma
No nevím zda tento klip má mít dvě verze či ne, ale pokud Enrique vyškrtnul Seana z klipu, na kterém spolupracovali spolu, tak je to pěkně hnusné...

Bailando behind the scenes

5. května 2014 v 13:41 | Emma
Opravdu nevím co si mám o tomto myslet...Dnes jsem viděla Bailando videoklip a Sean není ani v jedné scéně přitom zde jsou fotky z natáčení na kterých OPRAVDU JE PŘÍTOMEN a na svém instagramu Sean zveřejnil i jedno video z natáčení ....
 
 

Reklama